Tehotenské fotografovanie

- Na toto fotografovanie je najideálnejší čas koncom 8 – začiatkom 9. mesiaca, kedy je už bruško pekne guľaté a vynikne (práve o to na týchto fotkách ide).

- Ak sa prídete fotografovať aj s partnerom, je dobré vybrať také oblečenie, aby ste k sebe farebne ladili. Najideálnejšie sú jednoduché kúsky oblečenia, napr. biele tričká + rifle, košele rovnakej farby, tmavé tričká a pod. Žiadne zbytočne nápadné vzory a nápisy. Ide o to, aby ste na fotografii vynikli vy + bruško, nie vzor na tričku. Ideálne je tiež spodné prádlo telovej farby.

- Budúca mamička si môže priniesť aj priliehavé šaty, niečo v čom vie, že vyzerá dobre, tiež spodné prádlo, ideálne v telovej farbe, prípadne čiernu a bielu variantu...

- Zoberte si so sebou aj pár drobných rekvizitiek, ktoré máte pripravené pre bábätko (fotka z ultrazvuku, dupačky, papučky...). V prípade, že by ste sa chceli dať vyfotografovať po narodení bábätka aj s ním, môžeme tieto rekvizitky použiť na bábätku.

- Fotografovanie trvá cca 45 minút až 1 hodinu. Dbám o to, aby ste sa pri ňom cítili pohodlne a príjemne a podľa možnosti si fotenie užili.

- novorodenecké fotografovanie objednávam prednostne.

Tehotenská fotografia

Copyright Júlia Lajčinová © 2012 - 2019. All Rights Reserved.