Objednávka na Vianočné MINIFOTENIE

Vianočné MINI fotenia v skratke (objednávkový formulár a termíny nájdete na konci):

- fotografovanie trvá cca 25 - 35 minút - ihneď po fotení nahrávame všetky fotografie do počítača, kde si ich prezriete a vyberiete si tie zábery, ktoré sa vám páčia a o ktoré máte záujem

- my ich ešte jemne upravíme (svetelnosť, orez, farby...). Pri tomto druhu fotografovania nevykonávame zložité retuše.

- na počkanie vám vyhotovíme aj jednostranný kalendár a tlačené vianočné pozdravy. Tiež dostanete každú fotografiu, ktorú ste si vybrali v tlačenej podobe (rozmer 10x15cm) a digitálne prostredníctvom linku na stiahnutie v plnom rozlíšení.

- fotografie, ktoré vám zašleme na mail na stiahnutie si prosím stiahnite do svojho počítača a archivujte, pretože náš link prestane byť po pár dňoch aktívny.

- fotografie, ktoré si nevyberiete nearchivujeme a neodovzdávame zákazníkovi. Zákazník dostane od nás iba zaplatené zábery.

- prosíme vás o dochvíľnosť, pretože tento typ fotografovania je presne naplánovaný tak, aby sme mali na vás 1 hodinu - od začiatku fotografovania až po finálne vytlačenie fotografií. Ak sa omeškáte, ukrátite sa o čas a my vám nemusíme byť schopní urobiť balíček tak, ako

ho máme uvedený v ponuke.

- rekvizity, pozadia a vianočné dekorácie máme v ateliéri pripravené, oblečenie nechávame na vás - veľmi vám však odporúčame sa farebne zladiť (ak ste väčšia rodinka, skste sa obliecť do podobných farieb). Ideálne biela, béžová, tmavozelená, červená, hnedá...

- vianočné MINI fotenia sú určené prioritne pre deti, ale nie je problém urobiť pár záberov aj celej rodiny, treba však počítať s uvedeným časom 1 hodinu - ktorý máme na fotenie aj na výber a tlač fotografií.

Balíček stojí 45 €, obsahuje 8 fotografií (vytlačené 10x15cm + digitálne), 1 celoročný jednostranný A4 kalendár s vami vybranou fotografiou, 5 ks vianočných pozdravov z vami vybranej fotografie. V prípade, že máte záujem o viac záberov, je možnosť si dokúpiť jednotlivé fotografie navyše, príp. aj pohľadnice alebo kalendáre.

TEŠÍME SA NA VÁS!

Copyright Júlia Lajčinová © 2012 - 2019. All Rights Reserved.