TEHOTENSKÉ FOTOGRAFOVANIE

Na tehotenské fotografovanie je najvhodnejší čas medzi 32 - 35 týždňom tehotenstva (je to však individuálne). Hlavné je, aby bruško už bolo pekne guľaté a vyniklo na fotkách, ale aby to už nebol úplný záver tehotenstva, kedy je už budúca mamička často unavená, opuchnutá a necíti sa veľmi fotogenicky :)
Oblečenie nechávam na vás - mám v ateliéri k dispozícii pár tehotenských šiat a šatiek na požičanie, vždy si ale zoberte niečo svoje - čo viete, že vám pristane a v čom vám pekne vynikne bruško (priliehavé šaty, body, tričko + rifle, jednoduchú bielu košeľu…)

Určite si pribaľte spodné prádlo - najlepšie telovej farby + aj bielu a čiernu verziu.
Mieru odhalenia/ zahalenia nechávam na vás - fotím tak, aby ste sa cítili dobre a nikdy netlačím do umelých póz, v ktorých sa necítite komfortne. 
Môžete si priniesť aj drobné doplnky pre bábätko - papučky, body, fotku z ultrazvuku.

Samozrejmosťou sú aj zábery s partnerom, prípadne so staršími deťmi.
Služby vizážistky neponúkam - na fotografovanie treba prísť už upravení :)
Fotografovanie trvá cca 1 hodinu. Do troch dní od fotografovania vám pošlem online fotogalériu nafotených záberov, kde si sami vyberiete, ktoré sa vám páčia a o ktoré máte záujem. Tie následne upravím (robím iba základné úpravy ako svetlo, jas, kontrast, orezanie, drobné jemné retuše) a dostanete ich odomňa digitálne (na USB) + vytlačené v rozmere 10x15cm.
Image