TÉMATICKÉ MINIFOTENIA
V priebehu roka pri príležitosti rôznych sviatkov organizujeme v ateliéri tématické MINIFOTENIA. Obľúbenými sú hlavne Vianočné a Veľkonočné.

Samotné fotografovanie trvá cca 20 - 30 minút Ihneď po fotení nahrávame všetky fotografie do počítača, kde si ich následne prezriete a vyberiete si zábery, ktoré sa vám páčia a o ktoré máte záujem. My ich ešte jemne upravíme (jas, orez, farby...). Pri tomto type fotografovania nevykonávame žiadne zložité retuše.
Všetky vybraté fotografie vám vytlačíme na počkanie a digitálne verzie vo vysokom rozlíšení vám zašleme emailom prostredníctvom linku na stiahnutie.
Ateliér máme naaranžovaný v danej tématike.

Balíček stojí 45 €, a v prípade Vianočného fotenia obsahuje 8 fotografií (vytlačené 10x15cm + digitálne), 1 celoročný jednostranný A4 kalendár s vami vybranou fotografiou, 5 ks vianočných pozdravov z vami vybranej fotografie. V prípade, že máte záujem o viac záberov, je možnosť si dokúpiť jednotlivé fotografie navyše, prípadne aj pohľadnice alebo kalendáre.

Tématické MINIFOTENIA sú určené prioritne pre deti, ale nie je problém urobiť pár záberov aj celej rodiny, treba však počítať s uvedeným časom (1 hodina), ktorý máme na fotenie aj na výber a tlač fotografií vyhradený. Ak máte záujem o rodinné fotografovanie, dlhší čas na prezliekanie, individuálny prístup a chcete si fotografie vyberať z náhľadov doma, odporúčam vám sa objednať na rodinné fotografovanie.
Image